پیام تبریک فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت آغاز سال نو ۱۴۰۲ و حلول ماه مبارک رمضان  

پیام تبریک فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت آغاز سال نو ۱۴۰۲ و حلول ماه مبارک رمضان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر مهندس عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر، طی پیامی فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان را به سراسر مردم ایران و مسلمانان جهان تبریک و تهنیت گفت و عنوان کرد: توام شدن بهار سال با بهار قرآن رویدادی مبارک و میمونی است که هر سه دهه یکبار رخ می دهد.

متن کامل پیام تبریک مهندس عبدالرضا احسانی نیا به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

 

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

 

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

 

در سال جدید نیز بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی مردم شریف شهرستان رامشیر درمیان برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

 

امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال “مهار تورم ،رشد تولید”  نامگذاری شده است ، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم و رفع موانع در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشیم

 

اینجانب ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز شهرستان رامشیر درمیان ، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به پیشگاه همه آنان درود می فرستم و این عید بهاران که با بهار قرآن متقارن شده ، را محضر رهبر فرزانه انقلاب، دولتمردان دولت مردمی سیزدهم و همه شما مردمان خوب شهرستان رامشیر تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای همه مردم عزیز ایران باشد و احسن الحال برای همگان تقدیر شود انشاء الله…

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

 

 

51