فرماندار رامشیر در پیامی گرامیداشت «۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی» را تبریک گفت

فرماندار رامشیر در پیامی گرامیداشت «۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی» را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر، متن مهندس عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر به‌مناسبت ۱۲  فروردین، روز جمهوری اسلامی به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۲فروردین،  «روز جمهوری اسلامی» عزتمندانه یادآور مهر تأیید  «”آری”» بر جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس ایران است و چه شکوهمند، تاریخ، مشارکت ۹۸ درصد مردم غیور، دلیر و شهید پرور ایران را در این برهه از زمان ثبت نمود.

 

اتحاد ملت شریف و همدل، در کنار ایمان و توکل، منجر به تحقق و تبلور شعار، آرمان و اراده  استقلال یابی، آزادی خواهی، جمهوریت و اسلامیت حکومت مردمی بعد از پیروزی  مقتدرانه انقلاب در ۲۲بهمن ۵۷ گردید.

 

بدین مناسبت یادی می کنیم از بنیانگذار انقلاب، پیر جماران، امام خمینی(ره)، تمام شهدای پرافتخار سرزمین مان، به‌ویژه شهدای انقلاب اسلامی که تحت فشار رژیم پهلوی و زیر ناجوانمردانه ترین شکنجه‌ها توسط عمال داخلی و به انحاء گوناگون به درجه عظمای شهادت نائل آمدند. روح پرفتوح شان قرین رحمت الهی.

اینجانب ضمن تبریک این روز فرخنده به مردم متدین و شهید پرور شهرستان رامشیر ،امیدوارم در سال ۱۴۰۲ که مزیّن شده است به پیام مقام معظم رهبری با عنوان سال “مهار تورم و رشد تولید”، در سایه ولایتمداری و حفظ ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران،همگی ما با تلاشی مضاعف و پشتکاری قوی دوشادوش هم در راستای تحقق بخشیدن به این پیام اهتمام ورزیم.

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

 

50