پیام فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت روز جهانی قدس

پیام فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت روز جهانی قدس

مهندس عبدالرضا احسانی نیا در پیامی، مردم شریف شهرستان رامشیر را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر مهندس عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر در پیامی، مردم شریف رامشیر را به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن کامل پیام مهندس عبدالرضا احسانی نیا به این شرح است:

«بسمه تعالی»
روز قدس، روز حیات اسلام، تجلی باشکوه همدلی و همبستگی جهانی در حمایت از فلسطین قهرمان و عرصه زیبا و باشکوهی از وحدت، بصیرت و دشمن شناسی مسلمانان است. روزی که خروش یکپارچه مسلمانان و آزادی خواهان جهان، لرزه بر پیکره صهیونیسم بین الملل انداخته و زوال غاصبان قدس شریف و تحقق وعده و سنت الهی حکومت صالحان بر زمین را نویدی دوباره می دهد.

این نامگذاری هوشمندانه به عنوان یادگار همیشه جاوید حضرت امام خمینی(ره)، مساله فلسطین را در یادها زنده نگه داشته و همه ساله خون تازه ای را در رگ های مردم مظلوم فلسطین و جریان مقاومت جاری می سازد.

بدون شک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال، آحاد مردم مؤمن، روزه دار و انقلابی شهرستان رامشیر، همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی و پرشور تر از همیشه ، در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و عظیم الشان و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، جنایات اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم جعلی را محکوم کرده و بار دیگر عزم و اراده راسخ خویش را در حمایت از حقوق ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین به جهانیان نشان خواهند داد.

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

88