پیام تبریک فرماندار شهرستان رامشیربه مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها

پیام تبریک فرماندار شهرستان رامشیربه مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستانرامشیر، مهندس عبدالرضا احسانی‌نیا فرماندار شهرستان پیامی فرا رسیدن ۹ اردیبهشت روز شوراها را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ اردیبهشت روز شوراهای اسلامی، نهاد مقدسی که در راستای عمل به آیه «و امرهم شورا بینهم» و اجرای اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی بنا نهاده شده است تا با مشارکت و حضور گسترده ملت ایران، نیل به اهداف عالیه نظام میسر شود.

 

با نگاهی به آموزه‌ها و تعالیم دینی می‌توان دریافت که تأکید بر شور و همفکری و واگذاری امور به مردم، نشان دهنده اهمیت موضوع شورا در دین مبین اسلام و اهتمام جمهوری اسلامی ایران به این امر موکد می‌باشد که در سال‌های پس از انقلاب اسلامی به نحو شایسته‌ای پیگیری و بر آن ممارست گردیده تا با تفکر مشورت و حق تعیین سرنوشت و تکیه بر اصل وظیفه شناسی و دانش محوری، همواره نظاره‌گر کشور در مسیر  پیشرفت، آبادانی و سربلندی باشیم.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز شوراها از زحمات و خدمات تمامی شوراهای اسلامی شهر رامشیر ومشراگه و روستای بخش های مرکزی ومشراگه  شهرستان رامشیر صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق آنها در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرستان را از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

59