آیین تجلیل از آزادگان با حضور فرماندار شهرستان رامشیر برگزار شد

آیین تجلیل از آزادگان با حضور فرماندار شهرستان رامشیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان رامشیر؛ مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز رامشیر همزمان با سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان به میهمن اسلامی با حضور مهندس عبدالرضااحسانی نیا فرماندار ، حجت والمسلمین غرابی امام جمعه موقت شهرستان، سرهنگ منصوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس بنیاد شهید و جمعی از ایثارگران عزیز در محل سالن جلسات فرماندارى برگزار گردید.

در ابتدا جلسه  رئیس بنیاد شهید شهرستان ، گزارشی از اقدامات به عمل آمده را ارائه نمودند و سپس، ایثارگران و آزادگان معزز نسبت به معرفی و بیان نظرات خود اقدام و پیشنهادات لازم را به سمع فرماندار رساندند.

مهندس احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر ضمن خیرمقدم و تبریک سالروز ورود آزادگان وتسریع نمودند آزادگان، گنجینه های ارزشمندی هستند که در درون آن، فرهنگ انسان ساز دوران اسارت نهفته است.آنان که در سال های درد و فراق، دور از دیار به سر می بردند، کوله باری از خاطرات تلخ و شیرین به همراه دارند که هرکدام از آن ها، درس بزرگی از استقامت و آزادگی است. وصبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات بودو این روز بزرگ را به این عزیزان تبریک گفتند و برایشان آرزوی سربلندی سعادت داشتند.

لازم به ذکر است در پایان به رسم یادبود، لوح تقدیر و هدایایی تقدیم ایثارگران وآزادگان عزیز شد.

 

 

79