پیام تسلیت فرماندار رامشیربه مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

پیام تسلیت فرماندار رامشیربه مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر، مهندس عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر در پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی را به تمامی انسان‌های آزادی خواه جهان بویژه شیعیان و پیروان آن حضرت تسلیت گفت.

 

متن پیام به این شرح است:

السَّلامُ عَلَیٰ وَلِیِّ اللّٰهِ وَحَبِیبِهِ ، السَّلامُ عَلَیٰ خَلِیلِ اللّٰهِ وَنَجِیبِهِ ، السَّلامُ عَلَیٰ صَفِیِّ اللّٰهِ وَابْنِ صَفِیِّهِ ، السَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ الْمَظْلُومِ الشَّهِیدِ ، السَّلامُ عَلَیٰ أَسِیرِ الْکُرُباتِ وَقَتِیلِ الْعَبَرَاتِ.

اربعین، روز زنده نگه داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. حماسه حسینی عظمتی بزرگ را در تاریخ رقم زد و این نهضت اسلامی چراغ راه آزاد مردان و مبارزان  راه ظلم در سرتاسر دنیا قرار گرفت و به بشریت درس مقاومت و ایثار و نپذیرفتن ظلم را داد.نمونه واقعی تاثیر پذیری از نهضت حسینی، انقلاب شکوهمند اسلامی است که در تار پود آن حماسه حسینی و در خون آن مبارزه با ظلم و استبداد در جریان است.

اربعین عزیزترین و برگزیده ترین بندگان خالص و نجیب خدا حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که در راه احیای دین و شریعت ناب اسلامی هرآنچه در این دنیای هستی و فانی داشتند، برای رضای خداوند باری تعالی تقدیم کردند.

اینجانب فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله‌الحسین(ع)و ۷۲ تن از یاران باوفایشان را به محضرحضرت حجت‌ابن‌الحسن‌العسکری(عج)،مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و مردم ولایتمدار و شهیدپرورشهرستان رامشیر تسلیت و تعزیت عرض نموده ، امید است با توکل به ذات اقدس احدیت و تبعیت از قیام عاشورا و آموزه‌هایش از رهروان راستین و عزاداران واقعی سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) باشیم .

 

 

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

28