پیام تسلیت فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع

پیام تسلیت فرماندار شهرستان رامشیربه مناسبت ۲۸ صفر

پیام تسلیت فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر مهندس عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر درپیامی ایام وفات پیامبر اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرشان ، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۸ صفر سالروز رحلت جانگداز پیام آور عشق و محبت حضرت محمد مصطفی (ص) ، شهادت مظلومانه سبط اکبرشان کریم اهل بیت ، حضرت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) می باشد و روزهای پایانی ماه صفر ایام حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت(ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

بدون تردید باید اذعان کرد راه رستگاری و ترقی بشر تمسک به اهل‌بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ، می‌تواند بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید را به ما نشان دهد.

اینجانب بر خود لازم می دانم فرا رسیدن ۲۸ صفر ایام رحلت ملکوتی پیامبر رحمت (ص) و شهادت مظلومانه‌ سبط اکبرشان امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه‌ هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) را به پیشگاه حضرت مهدی (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و مردم شریف و ولایتمدار شهرستان رامشیر تسلیت و تعزیت عرض نموده . امید است همه ما با پیروی از سیره علمی و عملی آن بزرگان سعادتمند شویم . و من الله توفیق

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

106