معاون فرماندار رامشیر: ثبت به موقع وقایع چهار گانه حیاتی و ارائه امار دقیق این وقایع ،پایه همه تصمیم گیری‌هاست

معاون فرماندار رامشیر:
ثبت به موقع وقایع چهار گانه حیاتی و ارائه امار دقیق این وقایع ،پایه همه تصمیم گیری‌هاست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر صبح امروز اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان رامشیر به ریاست جلیل ظهیری معاون فرماندار و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
معاون فرماندار رامشیر در ابتدای جلسه با اشاره به وضعیت شهرستان در خصوص ابتلاء به ویروس کرونا بر اهمیت رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
ظهیری در ادامه از زحمات کادر بهداشتی و درمانی شهرستان تقدیر نمود و خاطر نشان کرد:تنها راه جلوگیری از گسترش ویروس کرونا پرهیز از سفرهای غیر ضروری ، رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک در مکان های شلوغ عنوان نمود.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت ثبت وقایع چهارگانه اظهار داشت: اعضای شورا در کنار کمک به ثبت صد درصدی آمار مربوطه نسبت به ارائه نقطه نظرات کارشناسانه مرتبط با شرح وظایف سازمانی خود در جلسه جهت کمک به تصمیم گیری و برنامه ریزی دقیق تر مسئولان شهرستان اقدام نمایند.

وی به ثبت دقیق و درست وقایع حیاتی اشاره کرد و اظهار نمود : اطلاعات جمعیتی به ویژه ثبت وقایع چهار گانه(تولد، فوت،ازدواج و طلاق) در مهلت قانونی انجام گیرد و از شهرداریها ، دهیاریها خواست تا در این رابطه همکاری لازم را با اداره ثبت احوال داشته باشند.

در ادامه ضمن ارائه گزارش روند ثبت وقایع حیاتی شهرستان توسط موسوی رییس اداره ثبت و احوال ، بر اجرای دقیق مصوبات نیز تاکید شد.

 

53