بازدید میدانی مسئولان استانی و محلی از تاسیسات آبرسانی شهرستان رامشیر

 

🔴بازدید میدانی مسئولان استانی و محلی از تاسیسات آبرسانی شهرستان رامشیر

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر صبح امروز جمعه ۳۰خردادماه و پس از حادث شدن برخی مشکلات در زمینه آبرسانی به تعدادی از روستاهای شهرستان سید مجید حسینی نژاد فرماندار رامشیر ، ابراهیم متینیان نماینده مردم شریف رامهرمز و رامشیر درمجلس شورای اسلامی ،محمدی معاونت فنی وتوسعه شرکت آب و فاضلاب استان ،ادیبی بخشدارمرکزی و جمعی از مسئولین محلی ضمن بازدید از تاسیسات آبرسانی شهرستان ، در جلسه ای در فرمانداری به بررسی کمبودها و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات آب شرب شهرستان پرداختند.

🔶فرماندارشهرستان رامشیر در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه پایداری شبکه ابرسانی شهرستان تاکیدکرد :تأمین آب شرب سالم برای شهروندان دغدغه تمام مسئولین بخصوص فرمانداری شهرستان‌است و ضمن مکاتبات و پیگیری های مستمر بر این امر مهم، نظارت ویژه ای صورت می گیرد. وی با اشاره به ادغام شرکت های آب شهری و روستایی خاطرنشان کردند مدیریت متمرکز و یکپارچه امور آب قطعا در ابتدای راه مشکلات زیادی بدنبال خواهد داشت و باید تعاملات لازم بین استان و شهرستان در بالاترین سطح صورت گیرد تا دوران گذار با کمترین اخلال پشت سر گذاشته شود.

🔶 نماینده مردم شریف رامشیر و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن همراهی در بازدید از تأسیسات آبرسانی مشراگه ورامشیر خواستار افزایش ظرفیت تولید و تأمین آب با کیفیت بالا با توجه به میزان افزایش مصرف آب در شهرستان شد و افزود :خدمات رسانی آب وبرق و گاز توقف ناپذیر است و روستاهای رامشیر باید به طور ویژه دیده شوند.

در ادامه حاضرین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند ودر پایان دکتر محمدی قول مساعد دادند که
*بازسازی تاسیسات آبرسانی مشراگه ،تکمیل مطالعات و تامین منبع آب جایگزین شهر رامشیر ،تامین امکانات سخت افزاری و تجهیزات آبرسانی در دستور کار قرار گیرد.

 

42