تاکید معاون فرماندار رامشیر بر لزوم اجرای دستورالعمل های مربوط به مناسب سازی معابر جهت سهولت تردد معلولان و کهنسالان

🔷تاکید معاون فرماندار رامشیر بر لزوم اجرای دستورالعمل های مربوط به مناسب سازی معابر جهت سهولت تردد معلولان و کهنسالان

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر جلسه کمیته مناسب سازی وشورای سالمندان  چهارشنبه ۴ تیرماه به ریاست جلیل ظهیری معاون فرماندار و باحضور رستم گردونی شهردار رامشیر، ناصر مظلومی رییس اداره بهزیستی شهرستان،خانم کمائی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان درسالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

🔶 معاون فرماندار رامشیر در این جلسه با اشاره به بافت فرسوده شهر رامشیر بر لزوم بهسازی و اجرای دستورالعمل های مربوط به مناسب سازی معابر تاکید کرد و اظهار داشت: علیرغم اقدامات خوبی که توسط شهرداری رامشیر به منظور زیباسازی و بهسازی و توسعه پارک های شهر انجام شد اما کماکان شاهد نواقص و اشکالاتی در پیاده رو ها و معابر اصلی هستیم که تردد را برای جامعه معلولان و افراد مسن با مشکل مواجه کرده است و ضرورت دارد که شهرداری رامشیر با یک برنامه ریزی منسجم این مشکلات را برطرف و باعث سهولت تردد و رضایتمندی این قشر از جامعه را فراهم نماید.
🔸ظهیری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم فراهم نمودن شرایط جهت نشاط و شادابی افراد سالمند خواستار اجرای برنامه مفرح و پویش ورزشهای خانگی جهت سالمندان شد.

🔶در ادامه رییس اداره بهزیستی شهرستان رامشیر گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسات قبل در خصوص مناسب سازی ورودی های ادارات سطح شهرستان و خدمات ارائه شده به معلولین و سالمندان تحت پوشش ارایه نمود.

🔷 شهردار رامشیر نیز با اشاره به مشکلات و کمبود اعتبارات مطالبی را در خصوص مناسب سازی معابر و نظارت بر ساخت و سازهای جدید ارائه نمود.

🔸رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز با بیان اینکه ویروس کرونا کلیه فعالیت های ورزشی را تحت تاثیر قرار داده گفت: با بهبود وضعیت و از سرگیری فعالیت های ورزشی برنامه های خوبی در طول سال ۹۹ برای قشر سالمند و دیگر اقشار طراحی و اجرایی خواهیم کرد.

36