برگزاری جلسه هماهنگی جذب ۸ نیرو بهورز در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر*

برگزاری جلسه هماهنگی جذب ۸ نیرو بهورز در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر*

🔸 به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامشیر صبح امروز به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر ، جلسه ای به ریاست جلیل ظهیری معاون فرماندار و با حضور آل خمیس رییس مرکز بهداشت شهرستان، دهیاران و بهورزان تعدادی از روستاهای شهرستان که شرایط لازم جهت استخدام بهورزان را داشته اند برگزار شد.
معاون فرماندار رامشیر در این جلسه ضمن تبریک دهه کرامت و تقدیر از زحمات کادر پزشکی و درمانی مطالبی را در خصوص لزوم رعایت نکات بهداشتی جهت جلوگیری از گسترش کرونا ویروس عنوان نمود.
🔸ظهیری در ادامه هدف از برگزاری جلسه را هماهنگی ، تبادل نظر و تاکید براطلاع رسانی در خصوص جذب بهورزان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان عنوان نمود و بر اطلاع رسانی بیشتر توسط دهیاران و بهورزان به واجدین شرایط تاکید نمود.

🔸ظهیری اظهار داشت: اولویت جذب با افراد ساکن در روستاهای اصلی است و متقاضیان بومی واجد شرایط تا ١٩ تیر ماه ٩٩ باید مدارک لازم را به شبکه بهداشت و درمان شهرستان تحویل نمایند.

🔸در ادامه حاضرین به بیان نقطه نظرات،پیشنهادات و سوالات خود در خصوص شرایط استخدام پرداختند و موارد لازم توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسخ داده شد.

✅گفتنی است تعداد نفرات مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر در خانه های بهداشت مناطق تابعه، تعداد ۸ نفر در روستاهای رمیله، سن، شکریات، مویلحه علیا، بیت منصور و روستاهای حسینیه خضیر و عبدلیه می باشند.

 

15