آیین تجلیل اهل قلم شهرستان رامشیر برگزار شد

 

📌آیین تجلیل اهل قلم شهرستان رامشیر برگزار شد

🖋به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر آیین تجلیل از اهل قلم امروز دوشنبه ۱۶تیرماه به ریاست سید مجید حسینی نژاد فرماندار شهرستان ودیگر مسولین ادارات به مناسبت روز ملی قلم در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد .

🔷 فرمانداررامشیرضمن تقدیر و تشکر از صاحبان قلم اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا با همکاری نویسندگان و صاحبان قلم در سطح شهرستان بتوان انسجام اجتماعی و ارتقاء فرهنگی را در سطح شهرستان شاهد باشیم.

🔷حسینی نژاد بااشاره به جایگاه قلم و خرد در اسلام اشاره کرد و گفت : ارزش هر قلم به پیام آن است و اگر نویسندگان در نگاشت مطالبشان تعهد داشته باشند، میوه و نتیجه آن شیرین است، مرکب قلم نویسنده اگر در مسیر تعالی انسان‌ها و خرد جمعی و هدایت‌گری نگاشته شود، همچون خون شهدا ارزشمند است.

🔶حسینی نژاد با اشاره به حضور افراد شاخص و برجسته در امر تألیف در  شهرستان افزود : بر این باوریم اگر حمایت‌های لازم از این حوزه صورت گیرد، جامعه نویسندگان شهرستان می‌تواند با تکیه ‌بر توانمندی خود به جایگاه واقعی خود در درسطح استان وکشوربرسند

🔶خانم عباس زاده ریس اداره ارشاد گفت : شهرستان رامشیر دارای ۱۹ نویسنده است که بیش از  ۴۰ عنوان کتاب تالیف کرده اند که آثار این نویسندگان در دسترس عموم می باشد .

🔶گفتنی است: در پایان این مراسم ازتعدادی از مولفین واهل قلم با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل آمد .

 

43