مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز رامشیر برگزار شد.

🔶مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز رامشیر برگزار شد.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر؛  ،آیین تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان  روز یکشنبه ۲۶مرداد ماه با حضور سید مجید حسینی نژاد فرماندارشهرستان رامشیر ، حجت السلام والمسلمین معرف امام جمعه شهرستان ،سرهنگ شهبازی فرمانده نیروی انتظامی ،سرهنگ منصوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جلیل ظهیری معاون فرماندار، بخشداران ،مسئولان شهرستان و آزادگان شهرستان درسالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

🔶حجت السلام والمسلمین معرف امام جمعه شهرستان رامشیر اظهار داشت: همه ملت ایران مدیون و مرهون خون شهدا، آرمان‌های امام و رهبری، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و شما آزادگان سرافراز هستند که هم در دفاع بودید و هم در اسارت، هم در جنگ شجاعانه جنگیدیدو هم در اسارت مردانه ایستادید.

🔶حسینی نژاد در این مراسم صبر و استقامت آزادگان میهن اسلامی را ستوده و افزودند : تبیین جایگاه ایثارگران و بیان رشادت های این ارجمندان از زبان قاصر است و آزادگان به عنوان نمادی از ایثار ، فداکاری ، صبوری و ایستادگی یک ملت هستند و این از خود گذشتگی ها مایه مباهات و افتخار کشور است و امام راحل(ره) همواره به جایگاه این عزیزان غبطه می خوردند.

🔶وی افزود:آزادگان گرامی با الگو قرار دادند حضرت زینب(س) و با توسل به ایشان دشواری ها و سختی های اسارت را تحمل کردند و تجلیل از این عزیزان یک وظیفه ملی است و خرسندیم که نمونه های دراین شهرستان به عنوان الگوی صبر از آنها یاد می کنیم.

🔷درادامه آزادگان سرافرازبابیان خاطرات ایام اسرات دراردوگاه های رژیم بعث پرداختند.

🔶در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از آزادگان سرافرازشهرستان تقدیر به عمل آمد.

🔶لازم به ذکر است از شهرستان رامشیر ۱۵ نفر در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در زندان های بعث عراق اسیر بوده اند که در مرداد ۶۹ به میهن بازگشتند.

 

21