فرماندار رامشیر با خانواده های شهدا زاهدجمالی پور و حبیب جدهانی دیدار وگفتگو کرد

فرماندار رامشیر با خانواده های شهدا زاهدجمالی پور و حبیب جدهانی دیدار وگفتگو کرد
‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر به مناسبت هفته دفاع مقدس دراولین روز از هفته دفاع مقدس امروز مورخ ۳۱شهریور ماه ۱۴۰۰دکتر عبادی فرماندار رامشیر به همراه سرهنگ منصوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بخشداران و تعدادی از روسای ادارات با خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار کردند.
در این دیدار فرماندار رامشیر، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شهدا و ایثارگران اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز ما مرهون جانفشانی‌های دیروز شهدا و جانبازان است.
دکترعبادی تصریح کرد: صبر، استقامت و آرامش خانواده‌های این عزیزان از مسائلی است که انسان را شگفت‌زده می‌کند.
دکترعبادی در ادامه افزود: خانواده‌های شهدا را از نظر تاثیرگذاری و ارزش‌های رفتاری فقط با خود شهدا می‌توان قیاس کرد.
فرماندار رامشیر ادامه داد: فرهنگ شهادت و ایثارگری مسئله‌ای نیست که به مرور زمان از یادها و خاطره‌ها پاک شود. شهدا، ایثارگران و جانبازان با تمام وجود از انقلاب، ارزش‌ها و کیان اسلامی خود دفاع نمودند و ارزش این حرکت روز به روز آشکارتر می‌شود.
وی در پایان تاکید کرد: آینده متعلق به ملت بزرگ ایران است و مشعل‌های درخشانی که خون شهدا برافروخته است، این ملت را به سرمنزل مقصود رهنمون خواهد کرد. شایان ذکر است باخانواده هایی شهیدان زاهدجمالی پور وجدانی که شهید زاهد جمالی پور ، متولد ۱۳۴۷/۲/۱ که به عنوان بسیجی عازم جبهه شد و در تاریخ ۱۳۶۲/۱۲/۵ در تنگه چزابه و در عملیات والفجر ۶ به شهادت نائل وشهید حبیب جدهانی متولد ۱۳۶۶/۴/۱ که سرباز نیروی انتظامی که در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ در شادگان براثر درگیر با اشرار به شهادت نائل آمد

 

55
اخبار مرتبط