دیدار فرماندار رامشیر با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته ناجا

دیدار فرماندار رامشیر با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته ناجا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر : دراولین روز هفته نیروی انتظامی، دکتر عبادی فرماندار شهرستان رامشیر به همراه جلیل ظهیری معاون فرماندار ،یاوری سرپرست بخشداری مشراگه ومسولین ادارات با سرهنگ شهبازی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان وسرهنگ موسسات جانشین فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.

ریس شورای تامین شهرستان رامشیر  ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت، با اشاره به یکی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت کشور، بیان کرد: وجود امنیت یکی از مهمترین مؤلفه های پیشرفت کشور است، نیروی انتظامی ضمن برخورداری از اقتدار و صلابت مثال زدنی، همواره در کنار مردم و حافظ جان و مال مردم بوده است و برای تحقق این وظیفه سنگین و مهم با همه توان و جدیت تلاش می کند.

وی همچنین هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس دانست و گفت : همراهی و همدلی پرسنل نیروی انتظامی با مردم و مسئولین منجر به عملکرد بهتر آن ها شده است، هفته نیروی انتظامی نیز فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با خدمات این نیروی زحمتکش و خدوم می باشد.

دکترعبادی ضمن ابراز رضایت از عملکرد نیروی انتظامی در شهرستان، افزود:  ماموران جان بر کف نیروی انتظامی با هوشیاری و بر اساس قانون اقدامات خود را انجام می‌دهند تا مردم همواره در آرامش زندگی کنند چراکه امنیت و آرامش در جامعه برقرار باشد. سرهنگ شهبازی فرمانده نیروی انتظامی رامشیر نیز ضمن خیر مقدم به فرماندار وهئت همرا ، در سخنانی از حمایت فرماندار از پلیس رامشیر تشکر و قدردانی کرد و گفت : تلاش برای تامین و حفظ نظم و امنیت جامعه از افتخارات نیروی انتظامی است و کارکنان نیروی انتظامی با وجود همه سختی ها ، کار می کنند و همواره با آمادگی کامل ، تمام توان خود را برای تامین امنیت به کار می گیرد.

33
اخبار مرتبط