جلسه هم اندیشی و تدوین ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش بانوان شهرستان به ریاست معاون فرماندار برگزار شد.

جلسه هم اندیشی و تدوین ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش بانوان شهرستان به ریاست معاون فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر جلسه هم اندیشی و تدوین ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش بانوان شهرستان به ریاست جلیل ظهیری معاون فرماندارباحضور خانم موسوی ومسول امور بانوان شهرستان وخانم کمایی ریس اداره ورزش وجوانان شهرستان ودیگر اعضا درسالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.
معاون فرماندار رامشیر در این جلسه ضمن تبریک روز جهانی دختر به موفقیت های روز افزون بانوان در حوزه های مختلف اشاره نمود و اظهار داشت:
خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامی نقش زنان در جامعه روز به روز پر رنگ تر شده و بانوان شهرستان نیز به موفقیت های خوبی دست یافته اند.
ظهیری در ادامه با اشاره به درپیش بودن هفته تربیت بدنی، گفت : ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی و بنیادی در زندگی امروزی دارد ورزش رمز سلامتی ،تندرستی و پویایی است و توسعه آن ارتقا سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

وی درادامه افزود: هفته تربیت بدنی و ورزش فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی استبه همین خاطر هماهنگی و برنامه ریزی در این هفته از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
خانم کمایی گفت : برنامه‌های هفته تربیت بدنی را در سه محور می‌توان تحلیل کرد. نخست؛ اهمیت سلامت و تحرک بدنی دوم؛ رویکرد فرهنگی و معنوی برنامه‌ها و سوم؛ ترویج نشاط در جامعه و امید به آینده.
ریس اداره ورزش وجوانان باتاکید بر اجرا و توجه به برنامه‌های تدوین شده برای این هفته گفت: انتظار داریم که حاضرین در جلسه ضمن حضور پر رنگ در برنامه ها ،همکاری لازم را نیز داشته باشند. گفتنی است خانم موسوی مشاور فرماندار و مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نیز در این جلسه مطالبی را در خصوص برنامه های انجام شده و پیش رو بیان نمود و خواستار همکاری اعضا در تشکیل بانک اطلاعاتی بانوان شاخص شهرستان شد.

 

29
اخبار مرتبط