به مناسبت هفته تربیت بدنی فرماندار شهرستان رامشیر، از اداره ورزش و جوانان شهرستان بازدید و با رئیس، کارکنان دیدار و گفتگو کردند.

به مناسبت هفته تربیت بدنی فرماندار شهرستان رامشیر، از اداره ورزش و جوانان شهرستان بازدید و با رئیس، کارکنان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر؛ صبح امروز مهندس احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر به همراه شریف شاغولی بخشدارمرکزی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش از تلاشهای بی شائبه تمام دست اندرکاران ورزش شهرستان، اداراه ورزش و جوانان، باشگاههای ورزشی و به خصوص اساتید، مربیان، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش  شهرستان رامشیر قدردانی و نقش بی بدیل این عزیزان در گرایش مردم و آحاد جامعه به ورزش و تربیت بدنی را نقشی اساسی و قابل تقدیر برشمرد.

مهندس احسانی نیا افزود : ورزش نماد قدرت و صلابت،ایستادگی و ارزشهای والای انسانی است و اداره ورزش و جوانان شهرستان  رامشیر همواره سعی بر این داشته که این امر به نحو احسن محقق شود.

فرماندار رامشیر اظهار داشت: امروز با عنایات مقام معظم رهبری، توجهات اصولی دولت و نگاه مثبت مسئولان عزیز شهرستان  به ورزش، مسئولیتی سنگین متوجه جامعه ورزش در این شهرستان شده است. لذا باید همگی تلاش دو چندان کنیم تا با از پیش رو برداشتن مشکلات ورزش و جوانان در این شهرستان، شرایطی فراهم شود تا ورزش بعنوان مهمترین اصل در زندگی تک تک افراد جامعه نفوذ کند و روزی شاهد این باشیم که ورزش درون خانواده های شهرستان به امری نهادینه تبدیل شده باشد و امید داریم بتوانیم راه دستیابی جوانان برومند این شهرستان به قله های ورزش قهرمانی و حرفه ای در میادین داخلی و خارجی را بیش از پیش هموار کرده و جوانان و نوجوانان ورزشکار این شهرستان بتوانند مانند نگینی درخشان در رقابتهای استانی و کشوری بدرخشند.

 

68