پیام تبریک، فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت روز مجلس

پیام تبریک، فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت روز مجلس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامشیر، مهندس احسانی نیا فرماندار شهرستان با صدور پیامی دهم آذر، روز مجلس را تبریک گفت. در متن پیام آمده است:

 

بسم ا… الرحمن الرحیم
بلاشک موفق ترین مجلس، مجلسی است که توانسته از همه ظرفیت کاری خود استفاده کند. ظرفیت قانونگذاری، یکی از ظرفیتهای بسیار مهم است. ابزارهای نظارت در دست شما قرار دارد.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
مجلس شورای اسلامی تجلی گر دموکراسی، اراده مردمی و مردم سالاری دینی است. مجلس شورای اسلامی(خانه ملت) رکن اصلی قانون گذاری است که برآمده از خواست مردم شریف ایران اسلامی است که نشان از تکیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر مردم و مبتنی بر اخلاق و دین است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره روحانی اسوه و مجاهد، شهید آیت‌ا… سیدحسن مدرس فرارسیدن دهم آذرماه روز مجلس شورای اسلامی را به همه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، بویژه نمایندگان زحمت کش و شریف استان خوزستان علی الخصوص نماینده خدوم شهرستان های رامهرمز و رامشیر جناب آقای حاج ابراهیم متنینان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم که چون گذشته با درایت، تدبیر و خرد گرایی در این مسیر خطیر و ارزشمند موفق و سربلند و سرافراز باشند تا شاهد شکوفایی و پیشرفت دیار عزیزمان و سربلندی مردم شایسته و شریف شهرستان رامشیر باشیم.

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

36
اخبار مرتبط