پیام فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت فرارسیدن روز جهانی معلولان

پیام فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت فرارسیدن روز جهانی معلولان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر؛مهندس عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر با صدور پیامی روز جهانی معلولین را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیمٌ

وَأَیُّوبَ إِذْ نَادَى رَبَّهُ أَنِّی مَسَّنِیَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ (آیه شریفه ۸۳، سوره مبارکه انبیاء)
۱۲آذرماه روز جهانی معلولان فرصتی مغتنم برای ظهور و بروز شایستگی های افرادی است که هم در عمل و هم در اندیشه ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و با وجود برخی نقص عضو ها، اما با برخورداری از اراده راسخ و پولادین می توان به قله های افتخار و امید رسید.

روز جهانی معلولان در حقیقت روز تکریم و تجلیل از کسانی است که با وجود برخی مشکلات جسمی، با توکل به عنایات حضرت حق، تکیه بر اراده محکم و خودباوری سرافرازانه در عرصه‌های گوناگون اجتماع ایفای نقش می‌کنند.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های کلیه دلسوزان این عرصه بویژه فعالان شاغل در بهزیستی در شهرستان رامشیر، روز جهانی و هفته ملی افراد دارای معلولیت را به این جامعه توانمند و سرشار از اراده و خانواده های محترم و صبورشان تبریک می گویم و از آستان خداوند بزرگ، برای این عزیزان و خادمین و خیرین این عرصه عافیت، سربلندی و بهروزی مسئلت دارم.

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

 

 

54
اخبار مرتبط