پیام فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

پیام فرماندار شهرستان رامشیر به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر در پیامی حماسه نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامیداشت در بخشی از این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی): فتنه هارا باید با روشنگری خاموش کرد، هرجا روشنگری باشد، فتنه انگیز دستش کوتاه می شود.
حماسه نه دی و روز بصیرت و میثاق باولایت، سالروز تزلزل پایه های لشکر شرک و کفر و شکست قطعی و تاریخی بدخواهان ملت، نظام و انقلاب اسلامی و پیروزی امتِ شکیبا، مومن، ولایتمدار، حقجو و شهادت طلب ایران اسلامی بود. ملتی که با حضور باشکوه و معنادار خود با امید، اطمینان، صلابت و ایستادگی نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.
روز بصیرت، طلوعِ با عظمتِ ملتی ایمانی همراه با بصیرت دینی بود که در سایه سار همتی بلند و امید به آینده روشن باردیگر با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) تجدید میثاق کرده و با عزمی سترگ فضای بدبینی و سوظن را به فضای امید و خوشبینی به آینده و چشم اندازهای روشن تبدیل کردند.
روز میثاق امت با ولایت، اوج عزت ملت ایران اسلامی و یک نه بزرگ به عافیت طلبان، فتنه انگیزان و خواص بی بصیرتی بود که با توطئه چینیِ دشمن شاد کن، قصد تلخ کردن کام این ملت عزیز و ولایتمدار را داشتند اما مردمان سرزمین عشق و ایثار با استقامتی چون کوه و با اعتقادی راسخ به آیه شریفه “إن کید الشّیطان کان ضعیفاً”(دشمنی شیطان ها و شیطان صفت ها در مقابل اراده انسانها همواره ضعیف بوده است و خواهد بود) مشت محکمی بر دهان ابرقدرت های پوشالی جهان کوبیدند. تاریخ ثابت کرده است مردم مسلمان ایران همواره با درک شرایط حساس کشور راه خود را در بحبوبه هیاهوی ضد انقلاب و بزرگنمایی آن از سوی رسانه‌های خارجی پیدا کرده و با حضور خروشان و یکپارچه، قدرت و اقتدار الهی و ملی خود را در همه صحنه‌ها به نمایش گذاشتند.
بی‌گمان تداوم انقلاب اسلامی و تحقق آرمان‌های آن در گذر زمان، مشروط به تقویت ایمان، آگاهی، اتحاد و بصیرت است.
حماسه نهم دی، حماسه همه مردم ایران در برابر توطئه دشمنان بود و در این روز شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش به نمایش درآمد.
۹ دی روزی بود که فتنه‌گران و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در میان حجم عظیم امواج امت اسلامی نفسشان برید و مرگشان رقم خورد.
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و تقارن آن با ایام سومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، باردیگر با تجدید عهد با آرمان های بنیان گذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با نایب برحق حضرت مهدی موعود(عج)، رهبر فرزانه انقلاب و مقام عظمای ولایت و رهبری، حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) پیمان خواهیم بست که در راستای منویات امامین انقلاب و آرمان های شهدا و در جهت سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام خواهیم برداشت.

 

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامشیر

 

 

12
اخبار مرتبط